simplefa

Wyciąg z Kultury:

Co: Pokazy przedpremierowe filmu „Zwyczajna przysługa”

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 14 – 16 września

Opis wydarzenia:

Ponad miesiąc przed premierą

piątek (14.09) o godz. 20.20 

sobota (15.09) o godz. 20:00 

niedziela (16.09) o godz. 17:50 

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Ceny biletów na pokazy przedpremierowe w weekend:

31 zł BILET NORMALNY

25 zł BILET ULGOWY (uczniowie, studenci, seniorzy)

22 zł KARTA KINOMANA

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na sobotni lub niedzielny pokaz tego filmu (do wyboru). Zgłaszajcie się w komentarzach wpisując preferowaną datę, przed końcem piątku jedna spośród osób, które to uczynią, otrzyma powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *