Filmowa Stolica Lata

 Wyciąg z Kultury:

Co: Filmowa Stolica Lata 2017

Gdzie:  Pole Mokotowskie, Amfiteatr Bemowo, Park Henrykowskiego na Białołęce, kino plenerowe przy Metrze Słodowiec, Agrykola,  Park Szczęśliwicki, na Plac Trynopolski, Targówek Fabryczny, Kępa Potoca, Plaża Wilanów,
Parku Sielecki na Mokotowie

Kiedy: od 27.07

Opis wydarzenia:

Filmowa Stolica Lata 2017 – przyjdź na film z pupilem

27 lipca (wtorek), rusza Filmowa Stolica Lata, cykl darmowych, plenerowych pokazów filmowych w różnych częściach Warszawy. W tym roku, organizator wraz z partnerem Maxi Zoo, zaprasza wszystkich widzów na seanse wraz z pupilami. Na miłośników zwierząt czeka specjalna strefa VIP, a na czworonożnych przyjaciół przekąski i gwarantowana miska z wodą!

W tym roku Filmowa Stolica Lata wraz z partnerem, siecią sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, po raz pierwszy w 12-letniej historii letnich pokazów filmowych w stolicy, zapraszają fanów kina wraz z ich pupilami. Cykl seansów w plenerze rozpocznie się już 27 czerwca na Polu Mokotowskim filmem „Noc Dwojga” w reżyserii Roia Wernera.

W programie pokazów Filmowej Stolicy Lata 2017 aż 30 seansów w 11 lokalizacjach po obu stronach Wisły zostało oznaczonych specjalną ikoną psa. Podczas nich, na widzów ze zwierzętami czekać będzie strefa VIP
z leżakami, miski z karmą i wodą dla pupili oraz konkursy z nagrodami – psimi gadżetami idealnymi na letnie spacery.

Wśród lokalizacji kin plenerowych ze specjalnymi psimi strefami znalazły się: Pole Mokotowskie, Amfiteatr Bemowo, Park Henrykowskiego na Białołęce, kino plenerowe przy Metrze Słodowiec, na Agrykoli, w Parku Szczęśliwickim, na Placu Trynopolskim na Targówku Fabrycznym, na Kępie Potockiej, na Plaży Wilanów, w Parku Sieleckim na Mokotowie oraz przy Stacji Muzeum.

Filmowa Stolica Lata oraz Maxi Zoo wychodzą naprzeciw właścicielom zwierząt, wpisując się tym samym w trend od dawna obecny w krajach zachodnich. Coraz częściej i w coraz większej ilości miejsc, w tym: hoteli, restauracji, kawiarni, sklepów i miejsc publicznych, zwierzęta domowe witane są z otwartymi ramionami. Widok psa przy stoliku już nie dziwi ani obsługi, ani innych klientów. W wielu miejscach z kulturalnej i kulinarnej mapy Warszawy na psy czekają też miski z wodą. Zmienił się bowiem nie tylko styl życia Polaków, którzy w większej mierze spędzają swój wolny czas poza domem, ale też podejście do zwierząt. Traktujemy pupili jak pełnoprawnych członków rodziny, którzy towarzyszą nam we wszystkich codziennych czynnościach i wyjściach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *