Facet mojej żony

Wyciąg z Kultury:

Co: Spektakl „Facet mojej żony”

Gdzie: Teatr Młyn

Kiedy: 8 i 9.06, 19:30

Opis wydarzenia:

FACET MOJEJ ŻONY

 Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska

Występuje: Sławomir Pacek

Muzyka: Filip Dreger

Reżyseria światła: Mikołaj Malesza

A oto współczesny mąż – jak trzeba ugotuje, pozmywa, jak trzeba pójdzie do pracy  – nawet jako niania. Jak trzeba zgodzi się nawet na drugiego faceta. „A co będę kontrolować, ja nie z takich…” – mówi – „to jest jej życie i jej wybory, ja jestem bezkonfliktowy. Zresztą facet mojej żony to miły gość…” Idealny mąż kobiety wyzwolonej? Dlaczego więc nie da się z nim wytrzymać?

„Facet mojej żony” to opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę próbuje sprostać kobiecym wymaganiom. Sławomir Pacek wciela się w bohatera, który rozbrajająco szczerze opowiada widzom swoją historię. Historię ogromnej miłości, na którą postawił wszystko. Historię zwykłego mężczyzny, który ‘próbuje się połapać w tych kobiecych sprawach’. Autentyczny, przejmujący, prawdziwy i współczesny teatr jednego aktora.

Premiera:

7 listopada 2011

Miejsce:

Scena Staromiejska SCEK, ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa.

Produkcja:

Fundacja Artystyczna MŁYN dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy

Partner:

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

Info:

www.mlyn.org

Bilety:

40, 35zł, po uprzednim dokonaniu rezerwacji

rezerwacje@fundacjamlyn.pl  tel. 519 672 356

Ilość miejsc ograniczona

KONKURS! Do zgarnięcia zaproszenia na wymienione wyżej w opisie wydarzenia terminy. Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) w komentarzu pod postem wpisać preferowany termin. Przed końcem wtorku 4 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *