"Paryż może poczekać", "Wojna o Planetę Małp"

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowe pokazy filmów „Paryż może poczekać” (16.07 o 18:40) i „Wojna o planetę małp” (15.07 o 18.00)

Gdzie: Kino Atlantic

Opis wydarzenia:

Paryż może poczekać

 Tydzień przed premierą!

 

Piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Pełna doskonałego jedzenia i wina, niesamowita podróż, która  pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. „Paryż może poczekać” jest debiutem fabularnym Eleanor Coppoli – żony słynnego hollywoodzkiego reżysera Francisa Forda Coppoli („Ojciec chrzestny”, „Czas Apokalipsy”, „Dracula”). W rolach głównych nominowani do Oscara: Diane Lane oraz Alec Baldwin. Za produkcję odpowiada m.in. Fred Roos, który ma na swoim koncie pracę przy filmach: „Między słowami”, „Mów mi Vincent” i „Bling Ring”.

Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.

„Jeden z najseksowniejszych i najradośniejszych filmów drogi” – The Film Stage

„Urocza opowieść wypełniona jedzeniem, kwiatami i najlepszym winem” – Screen International

Paryż może poczekać

 

Pokaz przedpremierowy filmu „Wojna o Planetę Małp”

15 lipca

Dwa tygodnie przed premierą

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Wojna o Planetę Małp

 

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenia na pokazy tych filmów (zgodnie z datami powyżej). Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) w komentarzu wpisać tytuł preferowanego filmu. Przed końcem piątku 2 spośród osób, które to uczynią, otrzymają powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 

3 thoughts on “WzK: Przedpremiery w Atlanticu

 1. Marto <3

  jak uroczo czytac Twoje przemyslenia, 'ubrane' w Twoje jakze – zawsze !- ciekawie/i uroczo dobrane slowa !
  Juz ciesze sie na poniedzialek, 17 tego.
  Ale, gdybym mogla zostac 'zaproszona' na "Paryz…" w niedziele, to z pewnoscia podziele sie z Toba/Wami moimi odczuciami ( we wrzesniu lece na tydzien do przyjaciol we Francji …).
  Miej sie dobrze,
  i,
  do zo !
  :) J.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *