Letnie popołudnie

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Letnie popołudnie”

Gdzie: Kino Luna

Kiedy: 26 sierpnia o 18:45

Opis wydarzenia:

Dystrybutor Holly Pictures oraz Kino Luna zapraszają na specjalny przedpremierowy pokaz filmu One Summer Afternoon / Letnie Popołudnie!
Po seansie odbędzie się spotkanie, w którym udział weźmie reżyser filmu Youssef Ouarrak, odtwórczyni głównej roli Maria Pawłowska oraz producent Dariusz Tokarz.

BILETY w cenie 15/18/22 zł dostępne w kasie kina i online: http://www.kinoluna.pl/filmy/letnie-popoludnie

O filmie:
Laura kończy dziś 25 lat. Z tej okazji gasi świeczki na torcie wśród najbliższych na cmentarzu, przy grobie zmarłego ojca. To taka mała, nietypowa tradycja. Tak samo jak rodzinna kolacja w domu jej matki Zuzanny, w której dziewczyna niechętnie bierze udział. Relacje między kobietami są napięte, od kiedy Laura zamieszkała ze swoją dziewczyną Anielą. Matka, pomimo starań, nie potrafi zaakceptować tego związku. Sytuacji nie poprawia również decyzja córki o rzuceniu studiów na rzecz pracy makijażystki. Gdy w trakcie kolacji po raz kolejny dochodzi do kłótni, Laura postanawia jak najszybciej wrócić do swojej ukochanej i wspólnie z nią celebrować swoje święto. Nie ma pojęcia, że to jedno letnie popołudnie zmieni całe jej życie…

„Letnie Popołudnie” to obraz o młodych kobietach, które chcą być wolne, niezależne i pragną same decydować o swoim życiu. Jednak przede wszystkim to film o ogromnej potrzebie akceptacji oraz o tolerancji, której brak może doprowadzić do tragedii.

„Letnie popołudnie” jest pierwszym polskim filmem pełnometrażowym nakręconym w jednym ujęciu. Widz czuje się jakby sam brał udział w wydarzeniach, a akcja odbywałaby się w czasie rzeczywistym. Zdjęcia utalentowanej Zofii Goraj nadają całości subtelny, a zarazem osobisty i przejmujący charakter.

W KINACH OD 30 SIERPNIA
Reżyseria i scenariusz: Youssef Ouarrak
Zdjęcia: Zofia Goraj
Obsada: Maria Pawłowska, Anna Moskal, Judy Turan, Lucyna Szierok, Jacek Tarkawian, Helena Ganjalyan, Dariusz Tokarz, Olga Miłaszewska, Aleksander Janiszewski, Mateusz Kociecki, Krzysztof Nowakowski, Halina Jabłonowska, Michał Barczak
Czas trwania: 78 min
Dystrybucja: Holly Pictures

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB. Przed końcem tygodnia 3 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *