Dziura w głowie

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Dziura w głowie” i spotkanie z twórcami

Gdzie: kino Luna

Kiedy: 28.10 o 19:00

Opis wydarzenia:

Dystrybutor Holly Pictures oraz Kino Luna zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu Dziura w głowie / A Hole in the Head oraz spotkanie z twórcami!
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 28 października o godz. 19:00 – po seansie dyskusja z reżyserem filmu Piotrem Subbotko, odtwórcą głównej roli Bartłomiej Topa oraz autorem zdjęć Wojciechem Staroniem.

O FILMIE:
Bartłomiej Topa wciela się w filmie Piotra Subbotko w postać aktora, który wystawia sztukę Thomasa Bernharda pod tytułem „Komediant”. Razem z trupą teatralną pokazuje spektakl niedaleko granicy z Białorusią. W końcu docierają w okolice jego rodzinnej wsi. W domu, gdzie leży umierająca matka bohatera, jest też Andrzejek, upośledzony mężczyzna, w którym bohater rozpoznaje swojego sobowtóra. Próba rozwiązania zagadki, kim jest ten tajemniczy człowiek, staje się jego obsesją.

dramat, Polska, 93 min
Scenariusz i reżyseria: Piotr Subbotko
Zdjęcia: Wojciech Staroń
Obsada: Bartłomiej Topa, Andrzej Szeremeta, Sandra Korzeniak, Ewa Dałkowska, Zygmunt Malanowicz, Marta Zięba, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Teresa Marczewska, Piotr Skiba
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nyDDqNPv6f4

Bilety dostępne w kasie i online: http://kinoluna.pl/filmy/pokaz-przedpremierowy-dziura-glowie

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, przed końcem piątku 25.10 część spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB informację o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *