Aspromonte

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Aspromonte”

Gdzie: Kino Elektronik

Kiedy: 19 listopada (wtorek), o godzinie 19:00

Opis filmu:

„ASPROMONTE” to pełna nostalgii opowieść o włoskim południu, małej wiosce i ogromnych emocjach w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych występują doskonale znani polskiej publiczności Valeria Bruni Tedeschi („Zwariować ze szczęścia”) oraz Marcello Fonte („Dogman”).

Akcja filmu, opartego na powieści Pietra Criaco, rozgrywa się w latach 50 w Kalabrii, gdzie usytuowany jest masyw górski Aspromonte. Miejsce jest nieprzypadkowe, bowiem sam reżyser Mimmo Calopresti wychował się w niewielkim kalabryjskim miasteczku. W jednym z wywiadów przekonywał, że włoskie południe od zawsze naznaczone było pewną duchowością: „Niebem i piekłem, baśnią i tragedią”. Jego nowy film łączy w sobie wszystkie te elementy.

***

19 listopada (wtorek), o godzinie 19:00 w kinie Elektronik odbędzie się pokaz filmu.

PREMIERA KINOWA 22 LISTOPADA 2019

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, przed wtorkowym południem część sposród osób, które to uczynią otrzyma na FB powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *