Pozycja obowiązkowa

Wyciąg z Kultury

Co: Pokazy przedpremierowe filmu „Pozycja obowiązkowa” 

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 18 – 20 maja

Opis wydarzenia:

Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie  postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie  każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Szczegółowy repertuar: kliknij tu!

Ceny biletów na pokazy przedpremierowe w weekend:

31 ZŁ – BILET NORMALNY

25 ZŁ – BILET ULGOWY (uczniowie, studenci, seniorzy)

22 ZŁ – KARTA KINOMANA

KONKURS! Do zgarnięcia dwa podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany pokaz tego filmu w terminie 18-20 maja (godziny seansów w linku powyżej). Aby wziąć udział w konkursie, zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, wpisując 1) preferowany termin 2) tytuł godnej uwagi komedii. Przed 16.00 2 spośród osób, które to uczynią, otrzymają powiadomienia o wygranej. Powodzenia!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *