Kedi

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Kedi – sekretne życie kotów”

Gdzie: Kino Atlantic 

Kiedy: 21.07 o 19:30

Opis wydarzenia:

„Kedi – sekretne życie kotów” przedpremierowo w Kinie Atlantic

Tydzień przed premierą!

Stambuł to miasto z sięgającą tysięcy lat historią i jedyne najprawdziwsze kocie imperium. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to indywidualności, które są przewodnikami po mieście.

Czas trwania 92 min

Produkcja Turcja, USA
Reżyseria Ceyda Torun
Premiera w Polsce 2017-07-28
KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten film. Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) W komentarzu wpisać imiona trzech znanych kotów, mogą być to koty literackie, filmowe, popkulturalne, itp. Przed końcem piątku jedna  z osób, które to uczynią, otrzyma na FB powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *