Planeta Singli 2

Wyciąg z Kultury:

Co: Wieczór z „Planetą Singli 2”

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 8 listopada o 18.15

Opis wydarzenia:

Kino Atlantic zaprasza na kobiecy wieczór z przedpremierowym pokazem filmu „Planeta Singli 2”

„Na seans zaprosi aktorka – Joanna Jarmołowicz

KUP BILET (kliknij tutaj) 

Dla każdej osoby biorącej udział w pokazie zapewniamy niespodziankę od najsłodszego partnera filmu

Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród od licznych partnerów kina, m.in. Aiolo, Costa Coffe, Bielenda, Yope, etc.

W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.   Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Ceny biletów na pokazy przedpremierowe w tygodniu:

29 zł BILET NORMALNY

23 zł BILET ULGOWY (studenci, seniorzy, uczniowie)

20 zł KARTA KINOMANA”

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten pokaz! Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod postem o nim na FB wpisujcie tytuł horroru, który polecilibyście/poleciłybyście na listopadowy wieczór (dla równowagi). W poniedziałek 1 spośród osób, które to uczynią, otrzyma na FB powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *