Wyspa Psów

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowe pokazy filmu „Wyspa psów” Wesa Andersona
Gdzie: Kino Atlantic
Kiedy: 6 i 8 kwietnia
Opis wydarzenia:
Pierwsze w Polsce pokazy przedpremierowe 
Dwa tygodnie przed premierą
6 i 8 kwietnia w Kinie Atlantic

Animowany film Wesa Andersona, twórcy „Grand Budapest Hotel”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem dla najlepszego reżysera na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 2018. Opowieść o dwunastoletnim japońskim chłopcu imieniem Atari, którego wychowuje skorumpowany burmistrz wielkiego miasta Megasaki. Gdy na mocy specjalnego dekretu wszystkie psy domowe wygnane zostają na ogromne wysypisko odpadów, Atari wykradzionym przez siebie niezwykłym samolotem turbośmigłowym na Wyspę śmieci, by odnaleźć swego ukochanego psa. Na miejscu gromadzi wokół siebie grupę czworonożnych przyjaciół i wraz z nimi wyrusza na wielką wyprawę, która zadecyduje o losach i przyszłości całej Prefektury.
KONKURS! Do zgarnięcia po podwójnym zaproszeniu na każdy z terminów (6 i 8.04, szczegóły na stronie kina), Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić informujący o nim post 2) Na adres kulturalniekontakt@gmail.com wysłać wiadomość zawierającą odpowiedź na pytanie: jak ma na imię główny bohater najnowszego filmu Wesa? Przed jutrzejszym południem 2 spośród osób, które to uczynią, otrzymają mailowe powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

Regulamin:

Powiadomienia o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *