piaskownica

Wyciąg z Kultury:

Co: spektakl Piaskownica 

Gdzie: teatr TrzyRzecze

Kiedy: 16 grudnia o 19.00

Opis wydarzenia:

NIEPRAWOMYŚLNA KOMEDIA O SINGLACH, KTÓRZY NIE PLANUJĄ PROKREACJI!

Ksiądz Międlar ostrzega: zgroza, lewactwo i nihilizm zamiast wartości chrześcijańskich.

Dzięciece zabawy jako metafora związków.

Ona i on w piaskownicy.
Nieudolni w okazywaniu sobie uczuć, wyznaczający granice zamiast znaleźć wspólny język, tęskniący za związkiem ale robiący wszystko, by go zepsuć.

Znacie to?

PIASKOWNICA Michała Walczaka, twórcy Pożaru w Burdelu, to opowieść o pokoleniu singli. Przewrotna komedia, równie śmieszna, co gorzka po głębszym namyśle. Trafnie odtwarzająca zachowania kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku wciąż zachowujących się wobec siebie jak dzieci bawiące się w piaskownicy.

„Dulkowski znakomicie rozkłada akcenty, które z jednej strony utrzymują aktorów w ryzach przyjętej formy, z drugiej bawią na tyle, by nie zgubić całej skomplikowanej struktury międzyludzkich relacji konstruowanych z ogromną precyzją poszczególnych scen i ich tematów. Bo tak naprawdę Protazek i Miłka są przez cały czas tylko pozornie razem, a jeśli się bawią czy „flirtują” to tylko obok siebie.” Wiesław Kowalski Teatr Dla Was

PIASKOWNICA
Teatr TrzyRzecze
ul. Suzina 6, Warszawa

www.trzyrzecze.pl

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenia na dzisiejszy spektakl. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, losowo wybrane osoby otrzymają powiadomienia o wygranej przed 14.00. Powodzenia!:)

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *