Młynarski piosenka finałowa

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Młynarski. Piosenka finałowa”

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 29.11

Opis wydarzenia:

„Młynarski. Piosenka finałowa” – film dokumentalny, to przede wszystkim ostatni bardzo osobisty, szczery wywiad z bohaterem. Film dopełnia ponad 30 wypowiedzi jego najbliższych przyjaciół, między innymi: Janusza Gajosa, Janusza Głowackiego, Jerzego Derfla, Janusza Senta, Włodzimierza Korcza, Ewy Bem, Janusza Stokłosy, Ireny Santor, Michała Bajora, Magdy Zawadzkiej, Krystyny Jandy, Rodziny i tych, którzy z nim tworzyli i dla których tworzył: wybitni kompozytorzy, aktorzy, piosenkarze. Te niezwykle uczciwe, bez cenzury, opowieści o Wojtku zbudowały portret niezwykłego artysty, ale też człowieka z wyraźnym pęknięciem, zmagającego się z ludzkimi słabościami.

KONKURS:

Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten seans (29.10, 14:10). Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) na adres kulturalniekontakt@gmail.com wysłać wiadomość zawierającą nazwiska 3 osób, które wypowiadają się w filmie o Wojciechu Młynarskim. Przed końcem dnia jedna spośród osób, które to uczynią otrzyma maila z informacją o wygranej. Powodzenia!

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *