Kino Atlantic Walentynki

Wyciąg z Kultury:

Co: Filmowe Walentynki

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 14.02

Opis wydarzenia:

Przyjdź do Kina Atlantic 14 lutego, zobacz najnowsze premiery oraz filmy cieszące się największym zainteresowaniem, zrób sobie zdjęcie z ukochaną osobą w fotobudce, napij się rozgrzewającej herbaty Loyd oraz zrelaksuj się w strefie miesięczników Zwierciadło i SENS. Każdy dostanie słodkie serce od Manufaktury Cukierków :) 

Kino Atlantic oraz Mokate Family Biznes zapraszają 14 lutego na filmowe Walentynki do Kina Atlantic. Przyjdźcie do nas z bliską Wam osobą, którą darzycie uczuciem zobaczcie najnowsze premiery oraz filmy cieszące się największym zainteresowaniem, zatrzymajcie tę chwilę na zdjęciu z fotobudki, napijcie się rozgrzewającej herbaty Loyd oraz zrelaksujcie się w strefie miesięczników Zwierciadło i SENS. Każdy dostanie słodkie serce od Manufaktury Cukierków :)

Startujemy ok. 16:30.

W ten dzień w repertuarze znajdą się m.in.:
– Nowe oblicze Greya,
– Podatek od miłości,
– Niemiłość,
– Trzy billboardy za Ebbing, Missouri,
– Czas mroku,
– Disaster Artist

oraz przedpremierowo:
– Nić widmo godz. 17:40,
– Kształt wody godz. 20:30.

Szczegółowy repertuar kliknij tutaj.

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zarposenie na to wydarzenie! Aby wziąć udział w konkursie należy: 1) Polubić post informujący o nim na FB 2) na adres kulturalniekontakt@gmail.com przesłać wiadomość zawierającą krótką (max. 2 zdania) polecajkę dotyczącą filmu dobrego na Walentynki (wcale niekoniecznie walentynkowego). W temacie wiadomości wpisujcie: „Filmowe walentynki”. Przed końcem wtorku 2 spośród osób, które to uczynią, otrzymają mailowe powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin:

Powiadomienia o wygranej zostaną wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *