Król Artur

Wyciąg z Kultury:

Co: przedpremierowy pokaz filmu „Król Artur”

Gdzie: Kino Atlantic 

Kiedy: 27, 28 i 29.06

Opis wydarzenia:

Tydzień przed premierą

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

 

Produkcja: Australia, USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Guy Ritchie
Scenariusz: Joby Harold, Guy Ritchie, Lionel Wigram
Zdjęcia: John Mathieson
Obsada: Charlie Hunnam – Król Artur, Jude Law – Vortigern, Astrid Bergès-Frisbey – Ginewra, Djimon Hounsou – Sir Bedivere, Aidan Gillen – Goosefat Bill, Eric Bana – Uther Pendragon, Katie McGrath – Elsa i Annabelle Wallis – Maggie.
Premiera w Polsce: 2017-06-16
KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenia na pokaz w czwartek o 20:40. Aby wziąć udział należy: 1) polubić post informujący o nim na FB tej strony 2) w komentarzu pod postem wpisać przykładowe nazwiska dwóch aktorów, którzy mieli okazję wcielić się w króla Artura. Przed końcem wtorku dwie spośród osób, które spełnią te warunki, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *