Kingsman

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu Kingsman: Złoty krąg

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 20 i 21 września

Opis wydarzenia:

20 i 21 września

Kontynuacja przeboju “Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego… Reżyseria: Matthew Vaughn, w rolach głównych: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, Sir Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Ceny biletów:
29 zł – normlany
23 zł – ulgowy (Karta Kinomana, studenci, seniorzy)

Czas trwania

142 min
Produkcja
USA, Wielka Brytania
Reżyseria
Matthew Vaughn
Scenariusz
Matthew Vaughn, Jane Goldman
Zdjęcia
George Richmond
Obsada
Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry,
Dystrybutor
Imperial – Cinepix
Premiera w Polsce
2017-09-22
KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenia na pokaz tego filmu 21.09 o 18:10. Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) w komentarzu wpisać tytuł najlepszego według Was filmu, w którym występowali Colin Firth lub Julianne Moore. Jedna spośród osób, które to uczynią, otrzyma przed końcem wtorku informacje o wygranej. Powodzenia!

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *