John Wick

Co: Maraton filmowy z Johnem Wickiem

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 17 maja (piątek), 19:00

Opis wydarzenia:

JOHN WICK, godz. 19:00 – 20:50

Był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeni…

JOHN WICK 2, godz. 21:00 – 23:02

Legendarny super zabójca, John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z pod­ziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezu­wiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą bła­gać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

JOHN WICK 3, godz. 23:15 – 01:15

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca? Bądźmy poważni.

Gdy cały świat staje przeciwko niemu… Tym gorzej dla świata.

W przerwie między seansami, zapraszamy do barku na zestawy (napój+popcorn) w atrakcyjnej cenie!

Ceny biletów na maraton:

32 ZŁ – BILET NORMALNY

29 ZŁ – BILET ULGOWY (uczniowie, studenci, seniorzy)

25 ZŁ – KARTA KINOMANA

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten maraton! Aby wziąć udział w konkursie należy 1) polubić post informujący o nim na FB 2) Zgłosić się w komentarzu pod postem. Przed końcem wtorku (14.05) jedna spośród osób, które to uczynią, otrzyma na FB powiadomienie o wygranej. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *