Harper

Wyciąg z Kultury:

Co: Spektakl Harper 

Gdzie: Scena na Woli im. T. Łomnickiego

Kiedy:  8 i 9 lipca o godz. 19:00

Opis wydarzenia:

Simon Stephens 

HARPER

reżyseria: Natalie Ringler

OBSADA

Agnieszka Warchulska – Harper Regan
Halina Łabonarska – Alison Woolley
Adam Ferency – Elwood Barnes/Duncan Woolley
Martyna Kowalik – Sarah Regan
Otar Saralidze -Tobias Rich/Mickey Nestor/Mahesh Aslam
Marcin Sztabiński – Seth Regan/James Fortune

czas trwania: 1 godz. 40 min. (bez przerwy)

Czasami trzeba po prostu wstać i wyjść zostawiając wszystko za sobą. Czasem czujemy, że nie można dłużej zwlekać ze zmianą, bo zastygniemy jak muzealny eksponat. W takiej sytuacji jest właśnie bohaterka sztuki. Wiadomość o nieuchronnie zbliżającej się śmierci ojca, powoduje, że Harper postanawia spotkać się z nim po raz ostatni. Rzuca pracę,  a córce i mężowi nawet nie mówi o wyjeździe. Podróż okazuje się przygodą życia, która zmusi bohaterkę do zadania sobie pytań o najważniejsze sprawy – miłość, lojalność wobec najbliższych i własne miejsce w świecie.

Sztuka Simona Stephensa, autora między innymi „Dziwnego przypadku psa nocną porą” bez cienia dydaktyzmu mówi o sile duchowego przebudzenia i niezgodzie na powszechną desperację.

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenia na ten spektakl 9 lipca o 19.00 (Scena na Woli). Aby wziąć udział w konkursie 1) polubcie post informujący o nim na FB 2) w komentarzu pod postem wpiszcie nazwy 3 stołecznych teatrów. Przed końcem środy dwie spośród osób, które spełnią te warunki, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

 

Harper / mat. prasowe

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *