piaskownica

Wyciąg z Kultury:

Kiedy mamy po kilka lat szarpiemy dziewczynki za warkoczyki i sypiemy im piasek na głowę. Bo są jakieś inne. Ta inność drażni i fascynuje.

Potem dorastamy. Plastikowe samochodziki zamieniamy na wypasione BMW, juz nie chwalimy się, że mamy najładniejszego Batmana na podwórku.
A dziewczyny nadal drażnią i fascynują jednocześnie, bo nie wiemy jak sobie z nimi poradzić. Z nimi i z tym, co do nich czujemy.

Ona i On w piaskownicy, która podejrzanie przypomina korporacyjny box.
Ona chce się bawić razem, On woli swojego Batmana.
Ona grozi, że pójdzie do innej piaskownicy, On ją zatrzymuje.
On zauważa, że Ona „tam” nic nie ma…o, cholera…
On zjada dżdżownicę żeby jej zaimponować.
Ona kwituje „idiota”.
On już nie rozumie co ona z nim robi.

To nie jest spektakl dla dzieci. To zwierciadło, w którym możecie się sami przejrzeć i uśmiechnąć się widząc własne zachowania.

„PIASKOWNICA” Michała Walczaka, współtwórcy „Pożaru w Burdelu”, to komedia o niedojrzałych dorosłych. Mimo bagażu lat nadal zachowują się wobec siebie, jakby bawili się w piasku. O pokoleniu singli, jednocześnie tęskniących za związkiem i niepotrafiących go utrzymać.

26/27 sierpnia godz. 19.00 Warszawa, ul Suzina 6 Teatr Trzyrzecze

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenie na ten spektakl. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, wpisujcie preferowany termin z dwóch powyżej wymienionych w komentarzu pod postem na FB niniejszej strony. Powiadomienia o wygranej roześlę do losowo wybranych osób przed końcem dzisiejszego dnia (25.08). Powodzenia!

 

 

Regulamin:

Konkurs kończy się przed końcem 25.08.

Nagrodą w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Piaskownica.

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *