fotos

Prasówka

Alicia Vikander i Michael Fassbender

Czasem chcąc kogoś uszczęśliwić czynimy zło. Alicia Vikander i Michael Fassbender w nowym dramacie reżysera „Drugiego oblicza” staną przed wstrząsającym wyborem: spełnić marzenia i żyć z wyrzutami sumienia czy postąpić tak, jak się powinno…?

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Światło między oceanami (The Light Between Oceans)

Premiera: wrzesień 2016

Trailer:

 

Ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków.

Reżyseria: Derek Cianfrance („Blue Valentine”, „Drugie oblicze”)

Obsada:

Michael Fassbender – nominowany do OSCARA („Steve Jobs”, „Zniewolony”, „X-Men: Przyszłość, która nadejdzie”, „Wstyd”, „Prometeusz”, „Bękarty wojny”)

Alicia Vikander – laureatka OSCARA („Dziewczyna z portretu” – OSCAR, „Ex Machina”, „Ugotowany”)

Rachel Weisz – laureatka OSCARA („Młodość”, „Dziedzictwo Bourne’a”, „Mumia”, „Wierny ogrodnik” – OSCAR, „Był sobie chłopiec”)

Gatunek:  dramat

Produkcja: USA 2016

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *