ph131751_i

Prasówka

Zaproś lato wszędzie tam, gdzie jesteś

Nowa kolekcja IKEA SOMMAR 2016

Od lutego w sklepach IKEA w całej Polsce dostępna jest letnia kolekcja SOMMAR 2016. To szeroki wybór mebli i akcesoriów do ogrodu oraz na balkon, a także tekstylia, dekoracje, zastawa stołowa i oświetlenie. Wszystkie produkty zostały stworzone, aby odkryć oraz celebrować niespieszną, letnią atmosferę w gronie bliskich.

Tego lata IKEA zachęca do otwierania się na zupełnie nowe przestrzenie i spoglądanie na otoczenie w inny sposób. Dzięki kolekcji SOMMAR 2016 każde miejsce może okazać się idealnym na zorganizowanie pikniku ze znajomymi lub rozkoszowanie się chwilą spokoju z ulubioną lekturą w ręku. Kolekcja pozwala również zadbać o balkon, który może stać się dodatkową przestrzenią w domu – miejscem relaksu lub zakątkiem do posadzenia roślin.

„Dzięki kolekcji SOMMAR 2016 możemy zabrać ze sobą atmosferę lata wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. W tym roku IKEA zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalną przestrzeń balkonową, ale zachęca również do odkrywania zupełnie nowych przestrzeni, które znajdują się tuż za progiem naszego domu” – podkreśla Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Letni asortyment IKEA koncentruje się na tekstyliach, oświetleniu i dekoracjach, dzięki którym spędzenie czasu z najbliższymi stanie się przyjemniejsze. Łatwe do czyszczenia obrusy, papierowe talerze, jednorazowe kubki czy serwetki przydadzą się przy organizacji przyjęcia w pobliskim parku podczas zachodu słońca. Dzięki odpowiednim pojemnikom na żywność LJUST i torbie termicznej z łatwością można zabrać ze sobą ulubione przekąski oraz napoje. W nowej kolekcji IKEA SOMMAR 2016 znalazło się również coś dla miłośników gotowania i długiego biesiadowania na świeżym powietrzu. Przenośny grill węglowy KORPÖN, stołki i ława VÄSTERÖN oraz zastawa stołowa wykonana z kamionki będą bardzo pomocne przy organizacji spotkania z zaprzyjaźnionymi sąsiadami. A gdy już zajdzie słońce, wystarczy powiesić kilka LED-owych lamp SOLVINDEN, które zadbają o wyjątkowy nastrój w ogrodzie lub na tarasie.

Latem idealną przestrzenią na popołudniowy relaks może okazać się również balkon. Nieważne, czy jest duży czy mały. Wystarczy kilka nowych dodatków, a stanie się wymarzonym miejscem na śniadanie lub popołudniową drzemkę. Dzięki wykorzystaniu wygodnych puf BUSSAN, skrzynek na rośliny SKURAR oraz kilku poduszek TULPANTRÄD, będzie letnim azylem, w którym odzyskasz spokój i równowagę. Balkon świetnie sprawdzi się również w roli dodatkowego pokoju, który posłuży jako miejsce do przechowywania lub suszenia prania na letnim wietrze.

Kolekcja IKEA SOMMAR 2016 jest dostępna od lutego we wszystkich sklepach IKEA w całej Polsce.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *