pitbull1

W piątek w warszawskim Multikinie seans filmu „Pitbull. Nowe porządki” z udziałem twórców

29 stycznia br. o 20.30 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się specjalny pokaz filmu „Pitbull. Nowe porządki” z udziałem twórców: Patrykiem Vegą, Emilem Stępniem i Krzysztofem Czeczotem.

 Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością w filmie „Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla – Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Bilety na ten seans filmu „Pitbull. Nowe porządki” do nabycia od 26 stycznia br. w kasie Multikina Złote Tarasy oraz przez stronę www.multikino.pl.

Konkurs! Mam dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Rozlosuję je wśród osób, które w dowolny sposób skomentują post informujący o niniejszym konkursie na FB strony (czyli tu – klik!). Powiadomienie wyślę przed końcem dnia. Powodzenia!:)

One thought on “Pitbull w Multikinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *