pasaz

Wyciąg z Kultury:

Co: PASAŻEROWIE PRZEDPREMIEROWO W KINIE ATLANTIC

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 21 grudnia o 18:30

Opis wydarzenia:

21 grudnia w Kinie Atlantic będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo film „Pasażerowie” z Chrisem Prattem i Jennifer Lawrence.

Wysokogatunkowe kino science fiction w znakomitej obsadzie. Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się z hibernacji dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim (Chris Pratt) i Aurora (Jennifer Lawrence) zakochują się w sobie, wiedzą, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich… Powoli dowiadują się także, dlaczego ich wybudzenie nie było przypadkowe.

W filmie zobaczymy także Laurence’a Fishburne’a, Martina Sheena i Andy’ego Garcię.

21 grudnia godz. 18:30 KUP bilet już dziś (kliknij tutaj)

Premiera filmu 25 grudnia.

KONKURS! Do zgarnięcia podwójne zaproszenie na ten pokaz. Aby wziąć udział w konkursie: 1) udostępnij post informujący o nim na FB tej strony (udostępnieniem publicznym) 2) wyślij na adres kulturalniekontakt@gmail.com zgłoszenie mailowe zawierające imię i nazwisko. Przed jutrzejszym południem jedna losowo wybrana osoba otrzyma powiadomienie o wygranej mailem. Powodzenia!

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *