indeks2

Prasówka

Nowa restauracja Dunkin’ Donuts Poland

01.04.2016 przy ulicy Nowy Świat 54 w Warszawie zostanie otwarta kolejna restauracja Dunkin’ Donuts Poland

W dniu otwarcia na gości nowego lokalu czekać będą liczne karty upominkowe i promocyjne oraz DJ. Lokal będzie czynny od 7.30 do 22.30.

 

 

KONKURS! Z okazji trymestru istnienia bloga Kulturalnie mam dla Was konkurs, w którym do wygrania paczka z sześcioma donutami. Pod postem informującym o niniejszym konkursie na FB tej strony wpisujcie w komentarzu tytuł czytanej właśnie albo właśnie przeczytanej książki. Przed końcem tygodnia wylosuję jedną Osobę, z którą umówię się na odbiór pączkowego sześciopaku – umówimy się w lokalu Dunkin Donuts a Zwycięzca / Zwyciężczyni wybierze sobie donuty wedle uznania:) Uwaga: odbiór nagrody najlepiej w któryś z wtorków w lokalu na Świętokrzyskiej a warunkiem udziału w losowaniu jest lubienie FB niniejszej strony. No to powodzenia!:)

 

 

Regulamin konkursu:

Konkurs kończy się przed końcem 3.04.

Nagrodą w konkursie jest zestaw 6 donutów Dunkin’ Donuts.

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane na FB.

Odbiór nagrody w lokalu na Świętokrzyskiej po uprzednim umówieniu się z autorką strony.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

2 thoughts on “Nowa restauracja Dunkin’ Donuts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *