ph132678_i

Prasówka

Przywitaj kwiecień z IKEA

Nowe produkty w stałym asortymencie

Wraz z nadejściem wiosny w sklepach IKEA pojawiło się kilkadziesiąt nowych produktów, które od kwietnia dołączyły do stałego asortymentu. Wśród nowości znalazły się m.in. nowoczesne dywany z naturalnych materiałów, sofy, łóżka, naczynia do gotowania oraz innowacyjne ładowarki do baterii i akumulatorki. Asortyment dziecięcy rozszerzyła nowa rodzina mebli i schowków oraz szeroki wybór tekstyliów.

Nowości, które w kwietniu wzbogaciły ofertę IKEA, wprowadzają do wnętrza powiew świeżości w nowoczesnym, skandynawskim stylu. Dzięki szerokiemu wyborowi dywanów z naturalnych materiałów bez trudu wpuścimy do domu odrobinę natury. TERNSLEV to dywan wykonany w 100% z juty, w kształcie, który można obracać i przekręcać. Został zaprojektowany, by odzwierciedlać zmiany w sposobie, w jakim dziś żyjemy i urządzamy nasze domy. Bez trudu pasuje do różnych stylów życia oraz wystroju wnętrz. Wystarczająco duży, by zmieściła się 3-osobowa sofa jest dywan SATTRUP, wyglądem przypominający zaoraną ziemię. Tkany na płasko z sizalu i juty jest trwały oraz można go poddać recyklingowi.

Pokój dzienny, który musi spełniać różne funkcje, od teraz może być jeszcze bardziej praktyczny. Seria VALLENTUNA składa się z modułów, z których można zestawiać przeróżne kombinacje, tworząc miejsce do siedzenia, spania czy przechowywania. Wszystko to pozwala na zbudowanie niepowtarzalnego zestawu wypoczynkowego dopasowanego do potrzeb i wielkości każdego pomieszczenia. Dodatkowo do wyboru jest kilka różnych pokryć, co pozwala wykreować sofę w ulubionym stylu.

Kwiecień w IKEA to również wiele propozycji z asortymentu dziecięcego. Począwszy od szerokiego wyboru tekstyliów z serii HIMMELSK, takich jak śliniaki czy kocyki, poprzez wykonane z surowego drewna bukowego łóżeczko FLITIG, a kończąc na serii FLISAT – mebli zaprojektowanych, by rosnąć wraz z dzieckiem. W całości wykonana
z sosny nawiązuje do szwedzkich korzeni IKEA, a kolorystyczne akcenty nadają meblom współczesny wygląd.

Wiele nowości kwietniowych charakteryzuje ponadczasowy styl, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Zastawa stołowa SANNING to białe szkło z tradycyjnym wzorem i żłobieniami. Przywodzi na myśl babcine koronki oraz nadaje romantyczną nutę przeszłości każdemu posiłkowi. Na uwagę zasługuje również seria VARDAGEN przeznaczona do wszystkiego, co związane z przygotowywaniem żywności i podawaniem jej na stole. Formy do pieczenia, garnki oraz szklane naczynia wykonane są z solidnych materiałów. Łączą w sobie tradycyjne kształty oraz detale, które nigdy nie wyjdą z mody.

Dla miłośników domowych upraw idealną propozycją będzie szafka HINDÖ wykonana  z materiałów bardziej odpornych na warunki atmosferyczne, która sprawdzi się nawet na małym balkonie. Dzięki szufladom mieszczącym niezbędne narzędzia ogrodnicze i dolnej półce do przechowywania doniczek, worków z ziemią czy konewek, będzie pomocnikiem w codziennych pracach ogrodowych.  

Aby pomóc w efektywniejszym zarządzaniu energią w domu, IKEA wprowadziła nowy asortyment ładowarek oraz baterii do wielokrotnego ładowania. Ładowarka do baterii STORHÖGEN swoim wyglądem przypomina książkę, a miejsce na 12 baterii umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie ich, dzięki czemu zawsze będą gotowe do pracy. Z kolei ładowarka VINNINGE z miejscem na 2 baterie świetnie nadaje się do  ładowania w podróży lub poza domem, dzięki temu, że jest zasilana przez USB. Wśród nowości znalazł się również asortyment baterii LADDA do wielokrotnego ładowania (aż do 1500 razy). Dostępne w wysokich i niskich pojemnościach pasują do różnych urządzeń. Dodatkowym atutem jest ich niska cena, dzięki której każdy może pozwolić sobie na prowadzenie bardziej zrównoważonego życia w domu oraz oszczędność zasobów naturalnych.

Wszystkie nowe produkty dostępne są od kwietnia br. w sklepach IKEA w całej Polsce. Szczegóły na temat nowości IKEA znajdują się w ilustrowanych materiałach prasowych IKEA.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie dziewięć sklepów, które w roku finansowym 2015 odwiedziły ponad 24 miliony osób. Ponadto, poprzez IKEA Centres Poland S.A., firma zbudowała i zarządza ośmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie. W 13 lokalizacjach w Polsce znajdują się tartaki i fabryki mebli oraz komponentów meblowych IKEA Industry, w których pracuje ok. 10 tys. osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *