Ebookpoint

Ebookpoint niedawno hucznie i czytelniczo świętował urodziny, dziś natomiast, na podobną zaczytaną modłę, celebruje początek Nowego Roku. I obwieszcza go rokiem zaczytanych (hasztag: #ZACZYTANI2019).

Dziś (2 stycznia) chwilę po północy pojawiły się na stronie promocje na ponad 17 tysięcy pozycji. Obniżki sięgają nawet 90 procent, a książki nabyć można już za 6,90.  Promocję wspierają najwięksi polscy wydawcy, m.in.: W.A.B, Agora, Literackie, Rebis, Nasza Księgarnia, Zysk, PWN i Wydawnictwo Dolnośląskie.

W ramach noworocznego postanowienia obiecywaliście sobie, że w 2019 roku przeczytacie jeszcze więcej książek? To dobry pretekst, aby w Nowy Rok wkroczyć z czytelniczym rozmachem!:)

Szczegóły znajdziecie tu: https://ebookpoint.pl/promocja/6092 – klik!

A ja we współpracy z Ebookpoint mam dla Was KONKURS, dzięki któremu książkowe szaleństwo cenowe potrwa jeszcze dłużej. Do wygrania kody zniżkowe na dowolnie wybrany ebook lub audiobook o wartości 15 złotych każdy (przy zakupie za minimum 30 zł), do wykorzystania po zakończeniu promocji noworocznej.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Na adres kulturalniekontakt@gmail.com przesyłajcie mi wiadomość zawierającą tytuł książki idealnej Waszym zdaniem na rozpoczęcie Nowego Roku (w temacie wpisując „Zaczytani2019″). Przed końcem tygodnia 3 spośród osób, które to uczynią, otrzymają wiadomość z kodem zniżkowym. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *