corka

Wyciąg z Kultury

Co: Spektakl CÓRKA

Gdzie: Teatr Młyn

Kiedy: 9.06 o godz. 19:00 i 10.06 o godz. 19:00

Barbara – artystka i była hippiska traci pamięć w nagłym wypadku. Do szpitala przyjeżdża jej dorosła córka. Lekarz każe im rozmawiać, to jedyny sposób, na powrót Barbary do zdrowia. Pamięć jest jednak zawodna, a z poszczególnych wspomnień wyłaniają się dwa zupełnie inne obrazy ich wspólnego życia. Początkowo zabawne dialogi, odsłaniają powoli kryjącą się pod spodem tajemnicę.

Intymna opowieść o przepaści pomiędzy PRL’em, a współczesnością, o dwóch różnych pokoleniach – tym urodzonym w latach 50-tych – zbuntowanym i pragnącym wolności i tym z przełomu epok, które w tej wolności zagubiło spokój i szczęście.

Spektakl o tęsknocie, której  nie da się zaspokoić, o winie, karze i przebaczeniu. A przede wszystkim o relacji między matką a córką, być może najważniejszej i najbardziej skomplikowanej relacji w życiu kobiety.

Scenariusz i reżyseria:

Natalia Fijewska-Zdanowska

Obsada:

Joanna ŻÓŁKOWSKA

Zuzanna FIJEWSKA-MALESZA

Muzyka i aranżacja:

Filip Dreger

Wokal: Zuzanna Fijewska-Malesza, Zosia Zdanowska

Kostiumy: Beata Borowska  Charakteryzacja: Joanna Tomczyk

Reżyseria świateł/Konsultacja scenograficzna: Mikołaj Malesza

Produkcja: Agnieszka Kondraciuk  Sufler: Aleksandra Śliwińska

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenia na ten spektakl. Ażeby wziąć udział w konkursie zgłaszajcie się w komentarzach pod postem informującym o nim na FB niniejszej strony (czyli tu – klik).W komentarzu wpisujcie preferowaną datę spektaklu (podane powyżej). Dwie spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!:)

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

One thought on “WzK: Teatr Młyn / Córka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *