scenopisarstwo

BAHAMA FILMS ZAPRASZA NA 23. EDYCJĘ WARSZTATÓW

„SCENARIOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH”

Podczas oglądania filmów zdarza Ci się myśleć, że historię z ekranu opowiedziałbyś zupełnie inaczej? W Twojej głowie kłębią się pomysły, które chciałbyś zobaczyć w kinie albo w telewizji? Warsztaty Bahama Films pomogą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i zrobić pierwszy krok w świat filmu.

Warsztaty scenariuszowe BAHAMA FILMS przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży filmowej.  Podczas zajęć Uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu, opracowania konceptu i struktury scenariusza, aż po sposób kreacji postaci i pisanie dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli profesjonalnego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Scenarzyści mają także możliwość dalszego rozwoju, podczas kontynuacyjnych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych poświęconym gatunkom filmowym.

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu).

Zapisz się już dziś!

 Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

Czekamy na Was również na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

 

KONKURS! Do zdobycia dwa filmowe zestawy, a w nich:

  1. zniżka 200 złotych na kurs „Scenariopisarstwo dla początkujących” w  BAHAMA FILMS, książki od Wydawnictwa Katedra („To nas pociąga” Bernadetty Darskiej i „Bestie i ofiary” Anny Małyszko) oraz kulturalny upominek
  2. zniżka 200 złotych na kurs „Scenariopisarstwo dla początkujących” w  BAHAMA FILMS, książki od Wydawnictwa Katedra („Rubieże przyjemności. Seksualna niesubordynacja na obrzeżach Amerykańskiej kinematografii” Pawła Sołodkiego i „Kino Afroamerykańskie” pod red. Ewy Drygalskiej) oraz kulturalny upominek

Aby wziąć udział w konkursie, przesyłajcie na adres kulturalniekontakt@gmail.com odpowiedź na pytanie: jaki film, bądź scena filmowa, w których jedzenie odgrywało szczególną rolę, zrobiły na mnie wrażenie i dlaczego? Uzasadnienie powinno się zawierać w maksymalnie dziesięciu zdaniach, w temacie wiadomości wpisujcie: „Konkurs filmowy”. Czekam do końca piątku (22.02), autorzy / autorki najlepszych wypowiedzi otrzymają powiadomienia o wygranej (z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród) przed końcem tygodnia. Powodzenia!:)

 

Regulamin:

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane mailowo.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *