bahama films plakat 26.edycja

BAHAMA FILMS ZAPRASZA NA 26. EDYCJĘ WARSZTATÓW

„SCENARIOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH”

Masz pomysł na film, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? Marzysz o napisaniu scenariusza, ale brak Ci motywacji i umiejętności? Teraz możesz to zmienić z BAHAMA FILMS!

Warsztaty scenariuszowe Bahama Films przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży filmowej. Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, a najlepsi mogą zostać zaproszeni do współpracy przy projektach filmowych i serialowych. BAHAMA FILMS oferuje kursantom także możliwość dalszego kształcenia, organizując kontynuacyjne warsztaty scenariuszowe.

Warsztaty odbywają się w małych grupach (5-9 osób) w centrum Warszawy. Zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu)!

Zapisz się już dziś!

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

BAHAMA FILMS na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

KONKURS! Mam dla Was vouchery zniżkowe na powyższe warsztaty oraz książkę „Ostatni policjant” od Wydawnictwa RM (poczytacie o niej tu: http://www.rm.com.pl/product-pol-1174-Ostatni-Policjant.html). Aby wziać udział w konkursie, przysyłajcie na adres kulturalniekontakt@gmail.com wiadomość zawierającą krótką (max. 5 zdań) polecajkę: jako film warto obejrzeć w długi i mroźny zimowy wieczór, i dlaczego właśnie ten. Na Wasze odpowiedzi czekam do końca środy, przed końcem czwartku 3 spośród osób, które przyślą mi wiadomość, otrzymają mailowe powiadomienia o wygranej (czyli zestawie: książka „Ostatni policjant” + voucher uprawniający do zniżki 300 zł na warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących”)

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *