Ukryta Gra

Wyciąg z Kultury:

Co: Przedpremierowy pokaz filmu „Ukryta gra”

Gdzie: Kino Atlantic

Kiedy: 30 października, 18:30

Opis wydarzenia:

Next Film i kino Atlantic mają przyjemność zaprosić na seans przedpremierowy filmu

„UKRYTA GRA”

z udziałem Roberta Więckiewicza, który zaprosi na film,

wprowadzenie do filmu wygłosi – prof. Longin Pastusiak (ok. 15 min.)

spotkanie poprowadzi Artur Wolski

 

BILETY KUP/REZERWUJ

Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

KONKURS! Mam dla Was podwójne zaproszenie na ten pokaz. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, przed końcem poniedziałku jedna z osób, które to uczynią, otrzyma na FB powiadomienie o wygranej.

Ponadto w najbliższym czasie w Kinie Atlantic moc innych ciekawych pokazów – sprawdzajcie:

 

 

Regulamin

Powiadomienie o wygranej zostanie wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *